Travel House znajduje się w cichej i bezpiecznej dzielnicy Wrocławia, 10 minut od zabytkowego centrum miasta. Nasza idealna lokalizacja pozwala szybko dostać się na lotnisko, do Stadionu Miejskiego i wielu innych atrakcji miasta.

Blisko nas znajduje się jedno z największych centr handlowych Magnolia Park. Zaledwie pięćset metrów od Travel House położony jest malowniczy Park Zachodni – idealne miejsce na spacery bądź wycieczki rowerowe wzdłuż malowniczych wałów Odry. W obrębie 150 metrów nasi goście znajdą sklepy: Biedronka, Lidl, Aldi, CH Astra, a także piekarnie, restauracje, przychodnie i apteki oraz banki.


Google Maps: https://goo.gl/maps/E2p5hGZ2AR12  

Jak dojechać z Dworców PKP i PKS we Wrocławiu do Travel House

Niema nic łatwiejszego niż dojechać do nas z dworca autobusowego lub kolejowego we Wrocławiu. Do Państwa dyspozycji są tramwaje linii 10, 31, 32, 33 (należy wysiąść na przystanku DH Astra, czasami z przesiadką na przystanku Kwiska) lub autobus nr 122 (przystanek Na Ostatnim Groszu). W nocy regularnie kursują autobusy linii 253 oraz 243.

Jak dojechać do Travel House z Wrocławskiego Lotniska

Odległość do międzynarodowego lotniska we Wrocławiu wynosi około 7 km. W godzinach nocnych możesz dostać się do Travel House bezpośrednim autobusem linii 206 (należy wysiąść na przystanku na żądanie Na Ostatnim Groszu). Droga zajmuje około 20-25 minut.

W godzinach dziennych droga zajmie ci około 30 minut (autobusem linii 129, bez przesiadek). Autobus linii 129 kursuje codziennie od god. 5 do god. 23-30. Częstotliwość odjazdów co około 30 minut. Wysiadać na przestanku „Orlińskiego”.

Aby zaplanować trasę komunikacją miejską, zalecamy skorzystanie z darmowej aplikacji Jakdojade.pl. Bilet normalny to 3,4 zł. Jeżeli wolisz skorzystać z UBER, cena przejażdżki wyniesie ok. 20 zł.


Travel House Wroclaw - Bulwar Ikara 10 


Jak dojechać do Travel House z Wrocławskiej starówki

Travel House jest doskonale skomunikowany z historycznym centrum Wrocławia (oraz terenem imprezowym „Pasaż Niepolda„). Prawie co minutę w naszym kierunku jeżdżą autobusy, a także tramwaje linii 3, 10, 20, 33. W godzinach nocnych należy skorzystać z autobusów linii nr 253 lub nr 243. Dla miłośników rowerów jest wygodna ścieżka rowerowa wzdłuż ulicy Legnickiej.


Jak dotrzeć do Travel House podróżując samochodem

Jeśli podróżujesz samochodem i chcesz uniknąć zakorkowanych ulic, najlepszą opcją jest skorzystanie z obwodnicy (E67). Należy zjechać ze zjazdu przy Stadionie Miejskim, przejechać kilka kilometrów na wschód ulicą Lotniczą, a następnie skręcić w ulicę Na Ostatnim Groszu lub ul. Horbaczewskiego.


Jak wygląda komunikacja we Wrocławiu. Informacja od Travel House

Koszt najpopularniejszego biletu jednorazowego to 3,40 PLN. Tramwaje i autobusy zawsze posiadają aparaty do sprzedaże biletów (zwróć uwagę, że możesz dokonać zakupu tylko kartą). Ponadto na większych przystankach znajdują się biletomaty (akceptują karty oraz gotówkę). Należy pamiętać, że we Wrocławiu motorniczy i kierowcy MPK nie sprzedają biletów.

Aby zaplanować trasę, zalecamy skorzystanie z darmowej aplikacji Jakdojade.pl. Możesz ją pobrać na urządzeniach z Androidem oraz iOS. Wystarczy wpisać adres: Travel House, Bulwar Ikara, 10. Aplikacja sama, w czasie rzeczywistym, utoruje trasę ze wskazaniem czasu odjazdu, przestanków, możliwych przesiadek i kosztów przejazdu.

Wolisz większy komfort lub przejechałeś z ciężkimi walizkami? Użyj aplikacji UBER, działa ona we Wrocławiu całkiem stabilnie i oferuje dla klientów całkiem atrakcyjne ceny. Kierowca podjedzie pod adres Twojej lokalizacji i zabierze Cię bezpośrednio do Travel House. Z góry określona kwota zostanie odjęta z Twojej karty płatniczej, więc nie martw się o możliwe oszustwa ze strony taksówkarza. Koszt drogi z dworca autobusowego do nas wyniesie około 30 PLN (7 EURO).


Twój Travel House we Wrocławiu

www.travelhouse.info