Ta oferta jest dla Ciebie jeśli:

– szukasz noclegu dla siebie na min. 1 tydzień albo przyjeżdżasz ze znajomymi na kilka dni

– nie lubisz zatłoczonych hoteli, ale też nie cierpisz tanich hosteli

– cenisz sobie spokój, wygodę i komfortowe warunki do pracy zdalnej

– potrzebujesz pomieszkać  w domowych warunkach, ale nie chcesz wiązać się umowami najmu

Noclegi

Oferujemy wynajem prywatnych pokoi, z których każdy dostosowany jest do różnych potrzeb. Regularnie jesteśmy nagradzani przez Booking.com i Airbnb za wysokie opinie gości.

Wynajem sali

Każdy z gości Travel House ma możliwość nieodpłatnie skorzystać z naszej przestrzeni coworkingowej i pokoju relaksu. Osoby z zewnątrz mogą ją wynająć na szkolenie czy do pracy na godziny po atrakcyjnych cenach.

    


Usługi dodatkowe

Jako fundacja oferujemy szereg innych usług takich jak szkolenia, organizacja wizyt studyjnych i wycieczek turystycznych. Oferujemy też tłumaczenia oraz doradztwo biznesowe. Sprawdź naszą ofertę na www.fpiwo.pl.


Opis pokoi

POKÓJ HISZPAŃSKI

Pokój w stylu hiszpańskim został zaprojektowany z myślą o osobach, które poszukują komfortowego i cichego pokoju na pobyt dłuższy niż 7 dni. Duże wygodne łóżka, specjalne miejsce do pracy, dostęp do tarasu – to wszystko sprawa, że można w nim zamieszkać nawet na kilka miesięcy. Dostępny dla 1-4 osób.

        POKÓJ ANGIELSKI

Kameralny pokój dla jednej osoby lub pary. Wyposażony w klasycznym stylu angielskim. Zadbaliśmy w nim o najwyższy standard, aby Twój pobyt był wygodny i przyjemny. Idealne rozwiązanie na tygodniowy pobyt.

        POKÓJ POLSKI

Największy pokój w ofercie. Ma ponad 25 m2 i jest dostosowany do potrzeb małych grup (3-4 osób). Znajduje się w nim duży stół, komoda, pojemny wieszak i łóżka pojedyncze. Idealne rozwiązanie na pobyt kilkutygodniowy.

         POKÓJ UKRAIŃSKI 

Pokój w stylu ukraińskim jest podobny do hiszpańskiego. Idealny dla 1-3 osób na dłuższy pobyt. Posiada osobne wyjście na taras, wygodne łóżka i miejsce do pracy. Polecamy go osobom, które potrzebują komfortowego i cichego miejsca do odpoczynku i pracy.

        POKÓJ BRAZYLIJSKI 

Kameralny, cichy pokój dla jednej osoby. Wyposażony w stylu brazylijskim. Znajduje się na poziomie -1. Trzy źródła światła, dobra wentylacja, brak okna. Idealne rozwiązanie na krótki pobyt.

    Przestreń wspólna i okolica

        


Wiele korzyści w jednym miejscu

Pokój do pracy

Szybkie łącze internetowe i spokojne miejsce do pracy (coworking). Kliknij w nazwę, aby zobaczyć ofertę wynajmu. 

Pokój relaksu

Możesz tu poczytać książkę, pograć w różne gry integracyjne, obejrzeć film na rzutniku, a nawet poćwiczyć jogę.

Lokalizacja

Znajdujemy się blisko centrum z dobrym dojazdem do każdej części miasta. Dookoła jest wszystko co najważniejsze: przystanki, sklepy, przychodnie i apteki, piekarnie i banki.

Komfort

Oferujemy jedynie prywatne pokoje co pozwala na większy komfort i poczucie prywatności. Jakbyś wynajmował pokój w mieszkaniu!

Domowa atmosfera

Wygodne łóżka, w pełni wyposażona kuchnia, duży taras, 3 łazienki i inne udogodnienia sprawiają, że możesz poczuć się swobodnie.

Dodatkowe usługi

Jako fundacja oferujemy szereg innych usług takich jak szkolenia, wycieczki turystyczne, tłumaczenia czy doradztwo biznesowe. Sprawdź naszą ofertę na www.fpiwo.pl

Dbamy o komfort gości dlatego mamy zasady:

Check in 15:00, check out 11:00.
Cisza nocna: 22:00 – 6:00.
Palenie tylko na tarasie lub na zewnątrz budynku.
Goście dbają o czystość i porządek także części wspólnych.
Nieodpowiednie warunki dla zwierząt.
Nie akceptujemy imprez.

Zobacz pełny Regulamin Travel House


Travel House prowadzi Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! 

📞 +48 579 514 917

📩 info@travelhouse.info

📍 Wrocław, Bulwar Ikara 10, 54-129
👉👉👉Wskazówki dojazdu do Travel House  👈👈👈

Travel House we Wroclawiu